Zatracený choroby

31. října 2015 v 13:35 | já
Poslední měsíc těhotenství trávím fakt fantasticky. Obě děti mají rýmu, já začínám chrchlat, mladší dítě ještě ke všemu má impetigo - taková hnusná puntíkatá červená vyrážka způsobená stafilokokem nebo streptokokem, vysoce nakažlivá, starší dítě má jen rýmu. Na dceři velmi oceňuji, že si konečně, celkem bez potíží nechá nakapat do nosu bendovky (chvála budiž Bendovi, že je vynašel, jsou nejlepší na světě!) a nosní kapky vůbec. Do toho jsem šíleně unavená, doma bordel, včera aspoň naši pomohli s úklidem letního a podzimního oblečení do peřiňáku (já už do něj nevlezu - minulý týden jsem si musela lupnout analergin, aby mi přestalo šíleně téct z nosu. Takovou alergickou rýmu jsem hodně dlouho neměla - roztoči a prach - moje zhouba). Nejsem schopná dělat cokoliv kromě sezení a koukání. Na dlaních se mi udělaly čtyři červený fleky - že by taky impetigo? Naštěstí se to, aslepoň zatím, nikam nešíří. V pondělí mám jít do porodnice poprvé do poradny a asi by se jim taková choroba vůbec nelíbila. Teď přemýšlím, že vůbec nevím, co dělat. Děti musej v pondělí k doktorovi, protože dochází kapky a mastička na ty pupínky, k tomu bych ráda, aby se někdo podíval na moje puntíky a do toho mám být v 9:50 v Hořovicích. Už aby byla třeba půlka prosince - miminko na světě, já budu zase pohyblivá, budu moct spát na břiše a nebudu chodit v noci na záchod (noční buzení už mě netankuje - až na to chození na záchod, jelikož mě už několik let v noci pořád něco budí, tak jsem zvyklá), taky zmizí alespoň první pochybnosti, jestli je miminko zdravé - letošní nápor chorob byl dost hustej - rotaviry, pátá nemoc, asi 20x hnusná rýma a impetigo - přičemž mě neuklidňuje, že na mě se nic neprojevovalo. A konečně - ti dva starší snad budou už konečně uzdravení.
Nemoci nemají konce. Zvlášť když se máte o děti starat sama, tak je to na hlavu. Tatínka máme pořád v práci, na služebkách či na stavbě. Teda kromě jeho neustálé nepřítomnosti je to ten nejlepší muž na světě, samosebou! Ale kdyby mohl občas ty kapky do nosu aplikovat on a luxovat rýmu jednomu vzpouzejícímu se hadovi a dávat děti do postele, byla bych šťastná jako blecha.
No, pro dnešek takto. Nic veselého, totální depka, pardon. Ale vám přeju krásný víkend. My si víkend užijem, až bude zase hnusně...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama