Apríl!

1. dubna 2017 v 9:32 | mutr
Tak přátelé, naše nejmladší dítko zřejmě ví, že je dnes apríla. Tak nás vyvedlo, že se to ještě nikomu jinýmu nepovedlo. Nebo možná to byl trest za ten kousek štěstí, co jsme si dovolili s manželem prožít po dlouhé době? Každopádně dnes víc, než kdy jindy, platí, že nikdy není tak blbě, aby nemohlo být ještě hůř. Dítko snad vůbec nespalo. Mlíko jsem šla dělat asi 7x, což ovšem neznamená, že mezitím se nebudilo. Nakonec chtělo spát vedle mě, takže když už jsem konečně mohla usnout, tak jsem dostala pár kopanců do žaludku a do nohou. Pak zase přelezlo do své postýlky, pak zase zpátky... No co vám mám povídat. S láskou jsem vzpomínala na ty časy, co se probouzelo pravidelně po dvou hodinách.
Malou satisfakcí mi bude fakt, že jsem uvařila lepší guláš než tchýně :) Ještě jsem ten její neochutnala, ale to není možný, aby měla lepší než já!
Přeju vám krásný víkend a pohodu a taky dobré a nerušené noci!

PS: Můj guláš BYL lepší! Chachá! :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kitty Kitty | Web | 2. dubna 2017 v 6:56 | Reagovat

Zdraví tě Kitty. Náhodou jsem klikla na článek na Téma týdne, ulovila tě tam a začetla se u tebe. Už tě mám v oblíbených. Chápu, taky mám radost, když se mi povede nějaké dobré papu. A lepší guláš než tchyně? Úspěch nejblaživější. Doufám, že tchyně tvůj blog nečte :-P  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama