Skvělá kombinace

19. prosince 2017 v 9:56 | mutr
Dnes jen krátce. Tři děti, manžel věčně v prdeli a neustále blicí a kadící kočka je fakt skvělá kombinace.
Blicí a kadící kočka je, dalo by se říci, jako další dítě. Ale kdepak! Čtvrté dítě taky kadí, taky čůrá, občas to všechno skončí na vás, což tedy kočka nečiní, vyžaduje víc pozornosti než čtvernohý tvor, který naopak moc péče nevyžaduje, ale je ROZTOMILÝ vlastně za všech okolností!
Naše nejstarší dcera na mě kdysi vypálila plnou dávku - bylo to všude - na ruce, na rameni, na triku, 1,6 m od stolu (matka magor vzala metr), mezi parketama, ale to mi přišlo spíš vtipný. Navíc se miminko po takovém uvolnění velmi uklidnilo, smálo se na maminku... Co mi provedla nejmladší dcera, když byla nahaté miminko, to radši ani psát nebudu... Ale jsou to mé děti a já je za všech okolností miluju víc, než cokoliv na světě, občas až slzím, jak jsou krásné a někdy i milé až roztomilé.
Kočky jako je ta naše k dětem nebrat!! Až se naše micina odebéře do věčných lovišť nebeských, pořídím maximálně morče nebo želvu; na tu se dokonce hrozně těším, protože jsem vždycky želvu chtěla. V současné době je želvu nemožné pořizovat neb by mohla utrpět smrtelný úraz díky naší lovkyni (její denní maximum je 16 myší a králík, tedy želva by fakt nebyla problém).

Všem přeji příjemný, hygienický den! (ten můj je ve znamená sava, latexových rukavic a různých nehygienických záležitostí)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominátor Dominátor | Web | 19. prosince 2017 v 10:16 | Reagovat

http://lagablog.blog.cz/1712/nas-druhy-kocour-kuba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama