Duben 2018

Jak to dopadlo

17. dubna 2018 v 23:36 | mutr
Možná byste rádi věděli, jak to posledně dopadlo s naší manželkou erotikou. Tedy vězte, že takto: ve 22:45 jsem se odebrala s nejmladší dcerou (nyní 2 roky a 5 měsíců) do její postele - má už dospěláckou. Tam jsem, narvaná do sítě ohrádky, usnula. Narvaná proto, že půlku postele od zdi ku prostředku zabírají plyšáci, pak spí dítko, pak já a mně nezbývá, než se právě nacpat do té sítě, která úplně v klidu unese 50kilovou maminku (Zakoupena před 6 lety v Lidlu za 500,- Kč a co vydržela, je neuvěřitelné. Vřele jí doporučuju.)
V půl jedné jsem se probudila a přešla do ložnice. Cestou jsem letmo mrkla na postel starší dcery (nyní 7 let), která se mi zdála nějaká prázdná, ale v noci, po tom, co spíte v prostoru širokém asi 20 cm, máte v hlavě vymeteno. Takže až v ložnici jsem si ověřila, že postel byla opravdu prázdná, neboť na mém polštáři spočívala hlava oné starší dcery. Vrátila jsem se tedy do pokojíčku a zabrala si uprázdněnou postel. Vyzkoušela jsem si, jaké je pro vysoké lidi spát na krátké posteli. Dcera má totiž polštář posunutý skoro doprostředka postele, tak jsem se nevyspala, protože mi to bylo celé krátké a kopala jsem do skříně přiražené k palandě, což mě budilo.

Takže tak. A tak to chodí velmi často. A dnes, tedy právě teď, sedíme v kuchyni, já píšu tenhle text, manžel si čte v mobilu něco zajímavého (velmi oblíbená činnost) a chroupe jablko. Až to dopíšu, pustím si nějakou detektivku a začnu šít 14 sukní :)

Přeju dobrou noc a pokud máte chuť na erotiku, tak se do toho pusťte.

PS: moje mamka si často stěžuje na tátu, že pořád čte noviny. Že nedělá nic jinýho. A taky luští křížovky. Jaký je rozdíl mezi tím, že ležíte v křížovce a novinách a že čtete na mobilu zprávy (na záchodě, v kuchyni, v ložnici, v obýváku...)???
Generace sem, generace tam, je to všude stejný... (Všichni chlapi jsou stejný!! A ženský taky!! :D )

Manželská erotika, když máte děti

15. dubna 2018 v 22:20 | mutr
Dnes jen krátce.

Naše manželská erotika, když už ji konečně můžeme provozovat, velmi často probíhá následujícím způsobem: manžel je týden na služební cestě, oba se tedy po jeho návratu těšíme, že spolu ulehneme pod jednu peřinu (není to tak jednoduché, neb máme týden, kdy to prostě nejde, pak máme dny, kdy to taky nejde, protože 4. děťátko by mě totálně vyšťavilo a taky jsou dny, kdy by to šlo, ale manžel je na služební cetě). A jako napotvoru, už poněkolikáté, nejmladší dítě odmítá spát. Je 22:13 a dítě mi tu kňourá v kuchyni u stolu. Aspoň jsem umyla umyvadlo, teď mám přestávku ve vytírání podlahy, uklidila jsem si prádlo v ložnici, manžel věší prádlo a vypral synkovi kraťásky do školky a taky průběžně myju WC, neb naše drahá mňauka, jak říká nejmladší dcera, odjela na letní byt.

Takto tedy svou energii vyplýtváme na úklid, abychom zabili čas, než dítě usne. Pak zřejmě padneme do postele, přikryjeme se, dáme si pusu a budem okamžitě tuhý.

Dobrou a nerušenou noc všem!